Kalendář akcí OSH 2022

 

Datum akce Pořadatel, místo Dokumenty Čas Akce
5.3. Provoz     Uzlová štafeta – Hasičská Liga mládeže
23.4. Bystré     Disciplíny CTIF – Hasičská Liga mládeže
7.5. Houdkovice  OZpřihláška

 

Výsledky

  Štafeta CTIF -Hasičská Liga mládeže
7.5. Očelice     okrsková soutěž okrsek č. 19 Bolehošť 135. let od založení sboru oslavy
7.5. Val   14 hod O pohár starosty SDH VAL
7.5. Byzhradec     okrsková soutěž okrsek č.7 Černíkovice
8.5. Kostelecká Lhota OZpřihláška  od 9,30 hodin Požární útok Mladí hasiči – pohárová soutěž
8.5. Houdkovice  OZpozvánka od 9 hodin Podorlická hasičská liga
14.5. Rokytnice v O.h. OZpřihláška
  60m s překážkami  Přeborník okresu
14.5. Krchleby -Brumbárov     okrsková soutěž okrsek č. 18 Lhoty u Potš.
14.5. Doudleby n. O.     okrsková soutěž okrsek č. 4 Doudlebsko
14.5. Masty     okrsková soutěž okrsek č. 16 Solnice
14.5. Čánka     okrsková soutěž okrsek č. 2 Opočno
14.5. Tutleky     okrsková soutěž okrsek č. 5 Kostelec n. Orlicí
14.5. Čestice   od 9 hod okrsková soutěž okrsek č. 12 Častolovice
14.5. Nahořany výsledky od 9 hodin Podorlická hasičská liga
20.5. -22.5. Bílé Poličany     Školení vedoucích MH
21.5. Lipovka     okrsková soutěž okrsek č. 1  spojená s oslavami sboru
27.-29.5 Ještětice                                     OZ přihláška

 

Výsledky

  Okresní kolo hry PLAMEN
4.6. Vrbice

 

 

OZPřihláška, Přihláška.doc
Výsledky dorost
Výsledky PS
  Okresní kolo v PS dospělých a dorostu
5.6. Vrbice   od 9 hodin Podorlická hasičská liga
11.6. Roveň   od 9 hodin Podorlická hasičská liga
11.-12.6 Dobruška +Bystré
 OZ
Výsledky dorost
Výsledky PLAMEN
 
  Krajské kolo Plamen a soutěže dorostu
18.6. HK stadion  OZ   Krajské kolo PS
18.6. Voděrady     okrsková soutěž okr. 8 Voděrady
18.6. Javornice     okrsková soutěž okrsek č. 1 Rychnovsko
19.6. Opočno Pozvánka   PÚ Plamen + štafeta (8 závod) Hasičská Liga mládeže
25.6. Jílovice Pozvánka, přihláška   PÚ Plamen + štafeta 4x60m Hasičská Liga mládeže
  Jílovice   22 hodin noční soutěž
25.6. Semechnice   od 9 hodin Podorlická hasičská liga
30.6.-9.7. Pavlatova louka – Nové Město n. Metují     Okresní tábor
2.7. Čánka pozvánka, přihláška   PÚ Plamen Hasičská Liga mládeže
2.7. Sněžné   od 9 hodin Podorlická hasičská liga
2.7. Roveň pozvánka propozice    
9.7. Orlické Záhoří pozvánka   Orlicko – bystřický pohár
16.7. Bílý Újezd pozvánka   noční soutěž
30.7. Lukavice   od 9 hodin Podorlická hasičská liga
30.7. Tutleky   22 hodin noční soutěž
13.8. Bohdašín pozvánka, propozice   O bohdašínskou proudnici – pohárová soutěž
13.8. Olešnice u RK pozvánka, přihláška dpřihláška děti   Požární útok, MH  Memoriál V. Říhy
20.8. Ledce     PÚ Plamen + střelba ze vzduchovky Hasičská Liga mládeže
20.8. Libel     Libelská losovačka
27.8. Vysokov   od 9 hodin Podorlická hasičská liga
27.8. Křovice     PÚ Plamen + štafeta 4×60 m Hasičská Liga mládeže
3.9. Opočno pozvánka od 9 hodin Podorlická hasičská liga
3.9. Peklo pozvánka   senioři
3.9. Opočno   od 9 hodin Podorlická liga
10.9. Třebešov     Třebešovský beránek
17.9. Lukavice     Lukavický braňáček –  Hasičská Liga mládeže 2023 nový ročník
17.9. Kostelecké Horky     O HORECKÝ POHÁR
17.9. Lodín   od 9 hodin Podorlická liga
24.9. Častolovice   od 9 hodin Podorlická liga
28.9. Kostelecká Lhota Pozvánka a propozice, přihláška   Podzimní soutěž – pohárová soutěž
8.10. Lukavice OZ   ZPV  okresní kolo MH + dorost nový ročník