Soutěže a akce 2022

5.3. Provoz Uzlová štafeta – Hasičská Liga mládeže
23.4. Bystré Disciplíny CTIF – Hasičská Liga mládeže
7.5. Houdkovice  OZpřihláška

Výsledky

Štafeta CTIF -Hasičská Liga mládeže
7.5. Očelice okrsková soutěž okrsek č. 19 Bolehošť 135. let od založení sboru oslavy
7.5. Val 14 hod O pohár starosty SDH VAL
7.5. Byzhradec okrsková soutěž okrsek č.7 Černíkovice
8.5. Kostelecká Lhota OZpřihláška  od 9,30 hodin Požární útok Mladí hasiči – pohárová soutěž
8.5. Houdkovice  OZpozvánka od 9 hodin Podorlická hasičská liga
14.5. Rokytnice v O.h. OZpřihláška
60m s překážkami  Přeborník okresu
14.5. Krchleby -Brumbárov okrsková soutěž okrsek č. 18 Lhoty u Potš.
14.5. Doudleby n. O. okrsková soutěž okrsek č. 4 Doudlebsko
14.5. Masty okrsková soutěž okrsek č. 16 Solnice
14.5. Čánka okrsková soutěž okrsek č. 2 Opočno
14.5. Tutleky okrsková soutěž okrsek č. 5 Kostelec n. Orlicí
14.5. Čestice od 9 hod okrsková soutěž okrsek č. 12 Častolovice
14.5. Nahořany výsledky od 9 hodin Podorlická hasičská liga
20.5. -22.5. Bílé Poličany Školení vedoucích MH
21.5. Lipovka okrsková soutěž okrsek č. 1  spojená s oslavami sboru
27.-29.5 Ještětice                                     OZ přihláška
Okresní kolo hry PLAMEN
4.6. Vrbice

 

OZPřihláška, Přihláška.doc
Okresní kolo v PS dospělých a dorostu
5.6. Vrbice od 9 hodin Podorlická hasičská liga
11.6. Roveň od 9 hodin Podorlická hasičská liga
11.-12.6 Dobruška +Bystré   Krajské kolo Plamen a soutěže dorostu
18.6. HK stadion Krajské kolo PS
18.6. Voděrady okrsková soutěž okr. 8 Voděrady
18.6. Javornice okrsková soutěž okrsek č. 1 Rychnovsko
19.6. Opočno PÚ Plamen + štafeta (8 závod) Hasičská Liga mládeže
25.6. Jílovice PÚ Plamen + štafeta 4x60m Hasičská Liga mládeže
Jílovice 22 hodin noční soutěž
25.6. Semechnice od 9 hodin Podorlická hasičská liga
30.6.-9.7. Pavlatova louka – Nové Město n. Metují Okresní tábor
2.7. Čánka PÚ Plamen Hasičská Liga mládeže
2.7. Sněžné od 9 hodin Podorlická hasičská liga
9.7. Orlické Záhoří Orlicko – bystřický pohár
16.7. Bílý Újezd noční soutěž
30.7. Lukavice od 9 hodin Podorlická hasičská liga
30.7. Tutleky 22 hodin noční soutěž
13.8. Bohdašín O bohdašínskou proudnici – pohárová soutěž
13.8. Olešnice u RK Požární útok, MH  Memoriál V. Říhy
20.8. Ledce PÚ Plamen + střelba ze vzduchovky Hasičská Liga mládeže
20.8. Libel Libelská losovačka
27.8. Vysokov od 9 hodin Podorlická hasičská liga
27.8. Křovice PÚ Plamen + štafeta 4×60 m Hasičská Liga mládeže
3.9. Opočno od 9 hodin Podorlická hasičská liga
3.9. Peklo senioři
3.9. Opočno od 9 hodin Podorlická liga
10.9. Třebešov Třebešovský beránek
17.9. Lukavice Lukavický braňáček –  Hasičská Liga mládeže 2023 nový ročník
17.9. Kostelecké Horky O HORECKÝ POHÁR
17.9. Lodín od 9 hodin Podorlická liga
24.9. Častolovice od 9 hodin Podorlická liga
28.9. Kostelecká Lhota Podzimní soutěž – pohárová soutěž
8.10. Lukavice ZPV  okresní kolo MH + dorost nový ročník