Valné hromady SDH 2023-2024
aktualizace k 5.1.2024
Registr. číslo Název SDH Termín Místo konání Čas Účast 524049 Lipovka 2.12.2023 Hasičská klubovna 16:00 524004 Dobruška 8.12.2023 Has. Zbrojnice Křovice 18:00 Ptáček VV OSH 524010 Olešnice u RK 8.12.2023 Sportovní klub 19:30 524002 Vamberk 8.12.2023 Hasičská zbrojnice 18:00 524032 Velká Čermná 9.12.2023 Bouda 18:00 524037 Nová Ves u Voděr. 9.12.2023 Obecní dům, (prodejna) 18:00 Chocholoušová OSH VV 524080 Uhřínov p. Dešt. 9.12.2023 Hasičská zbrojnice 18:00 Reichrtová OSH VV 524035 Potštejn 9.12.2023 Hasičská zbrojnice Kopsa OSH VV 524007 Čestice 16.12.2023 Čestice - střelnice 18:00 Řeháček OSH VV 524013 Přepychy 16.12.2023 Hasičská zbrojnice 18:00 Netík OSH VV 524070 Slatina n.Zd. 16.12.2023 Hospoda Black Rock 17:00 Kopsa OSH VV 524110 Vyhnanice 16.12.2023 Klubovna 17:00 Chocholoušová OSH VV 524094 Záhornice 16.12.2023 Bašák 18:00 524039 Třebešov 27.12.2023 Hostinec 17:00 Kopsa OSH VV 524058 Jílovice 28.12.2023 Jeníkovice-hospoda 18:00 524075 Polom 29.12.2023 Hospoda 17:30 524078 Provoz 29.12.2023 Hasičská zbrojnice 16:00 524046 Hlinné 30.12.2023 Budova čp. 76(škola) 15:00 524115 Dobruška - Doly 30.12.2023 Has. Klubovna okrsek Domašín 524053 Dlouhá Ves 5.1.2024 Klubovna 19:00 524033 Domašín u Dobruš. 5.1.2024 Hospoda U Hrčířů 17:30 okrsek Spáleniště 524054 Bohdašín 5.1.2024 Hasičská klubovna 18:00 524055 Bystré v Orl.h. 6.1.2024 Hostinec 14:00 Netík, Ptáček VV OSH 524040 Číčová 6.1.2024 Hasičská zbr. Číčová 18:30 524019 Doudleby n. O. 6.1.2024 Doudleby - LENA 15:00 Kopsa VV OSH 524014 Ohnišov 6.1.2024 Pohost. U jelena 19:00 Netík VV OSH 524062 Vrbice 6.1.2024 Vrbice - hospoda 19:30 524042 Čánka 6.1.2024 Hasičská zbrojnice 17:00 Ptáček VV OSH 524091 Deštné v Orl.h. 6.1.2024 Hasičská zbrojnice 16:30 524006 Hroška 13.1.2024 Kampelička 17:00 524038 Kostelecké Horky 6.1.2024 Obecní dům 18:00 524084 Libel 6.1.2024 Libel, škola 17:00 Hartman VV OSH 524056 Očelice 6.1.2024 hřiště Očelice 18:00 524107 Voděrady 6.1.2024 Stará hasičská zbrojnice 18:00 524096 Javornice-Betlém 6.1.2024 Hospoda U Rufferů 18:00 524092 Zádolí 6.1.2024 Klub Savoy 16:00 524041 Podbřezí 6.1.2024 Obecní pohostinství 18:00 Okrsek Pašta 524023 České Meziříčí 12.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:30 Ptáček VV OSH 524047 Javornice-Obec 12.1.2024 Restaurace U Rufferů 18:00 Řeháček VV OSH 524018 Kostelec n.O. 12.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 Kopsa VV OSH 524043 Semechnice 12.1.2024 Sport. Klub 18:00 524085 Masty 12.1.2024 Hasičská zbrojnice 524114 Spáleniště 12.1.2024 Hospoda U Hrnčířů Domašín 18:00 524027 Bartošovice 13.1.2024 Kulturní dům 14:00 524016 Bolehošť 13.1.2024 Restaurace 18:00 524015 Brocná 13.1.2024 Hospoda Brocná 18:00 524028 Byzhradec 13.1.2024 Obecní úřad 17:00 524050 Dobré 13.1.2024 Hospoda 17:00 Kunc, Netík VV OSH 524079 Houdkovice 13.1.2024 Maják 17:00 524088 Janov 13.1.2024 Obecní úřad 18:00 524101 Kostelec-Skála 13.1.2024 Hasičská zbrojnice 19:00 Reichrtová VV OSH 524034 Ledská 13.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 Řeháček VV OSH 524076 Lhoty u Potštejna 13.1.2024 Hospoda 17:00 524066 Lukavice 13.1.2024 Hospoda 16:00 524105 Malá Čermná 13.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 524104 Mělčany 13.1.2024 Statek u Oubrechtů čp.73 Pohoří 18:00 okrsek Ing.Koubek 524108 Přestavlky 13.1.2024 Hasičská zbrojnice 17:00 524031 Záměl 13.1.2024 Penzion Orlice 17:00 524060 Dobřany 19.1.2024 Sokolovna klubovna 19:00 524099 Rájec 19.1.2024 Hasičská klubovna 18:00 524074 Val 19.1.2024 Spolkový klub 18:00 524109 Vojenice 19.1.2024 obecní dům 17:30 524029 Pulice 19.1.2024 Hasičská zbrojnice 19:00 okrsek Derner 524051 Bílý Újezd 20.1.2024 Klubovna pod MŠ B.Újezd 18:00 524005 Častolovice 20.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 Řeháček VV OSH 524017 Domašín u RK 20.1.2024 Klubovna Domašín 17:00 524022 Chleny 20.1.2024 Stará hospoda 19:00 524026 Kvasiny 20.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 Chocholoušová VV OSH 524071 Ledce 20.1.2024 Hasičská klubovna 18:00 524087 Lhota Netřeba 20.1.2024 Podbřezí Motel Skalka 19:30 Mervart VV OSH 524064 Lično 20.1.2024 vinárna 17:00 Hartman VV OSH 524120 Lípa nad Orlicí 20.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 524069 Pěčín 20.1.2024 U Urbanů 16:00 524011 Pohoří 20.1.2024 Statek u Oubrechtů čp.73 18:00 okrsek Andrš 524025 Rybná nad Zdob. 20.1.2024 Rybná n.Zd. tělocvična 17:00 524082 Skuhrov n. Bělou 20.1.2024 Společ. centrum 20:00 524021 Solnice 20.1.2024 SD Solnice (kulturní dům) 18:00 524045 Svídnice 20.1.2024 Na hrázi 17:00 524112 Tutleky 20.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 Reichrtová VV OSH 524100 Kounov 20.1.2024 Hasičská zbrojnice 17:00 524006 Albrechtice n.Orl. 20.1.2024 Hasičská zbrojnice 16:00 524089 Chlístov 20.1.2024 Hasičská zbrojnice 19:00 524102 Běstviny 21.1.2024 Hasičská zbrojnice 17:00 Ing. Koubek okrsek 524009 Chábory 21.1.2024 Motel Skalka Podbřezí 14:00 kroupa okrsek 524093 Zdelov 21.1.2024 Hospoda U Joudy 18:00 Netík? VV OSH 524106 Hoděčín 26.1.2024 Restaurace Bumbálka 18:00 524052 Bačetín 27.1.2024 Rotunda 17:00 524024 Borohrádek 27.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 524068 Borovnice 27.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 524044 Černíkovice 27.1.2024 Bistro park 16:00 Hartman VV OSH 524057 Ještětice 27.1.2024 Hostinec U Haničky 18:00 524077 Kostelecká Lhota 27.1.2024 Hostinec U Hubálků 17:30 Reichrtová, Kopsa VV OSH 524012 Křovice 27.1.2024 Hasičská zbrojnice 17:00 Diblík VV OSH 524008 Opočno 27.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 Ptáček VV OSH, Mecner okrsek 524003 Rokytnice v Orl. H. 27.1.2024 Myslivecká stodola 15:00 Řeháček VV OSH 524030 Trnov 27.1.2024 Hasičská zbrojnice 14:00 524001 Týniště nad Orlicí 27.1.2024 Hasičská zbrojnice 18:00 524098 Uhřínovice 27.1.2024 Obecní dům 18:00 524073 Krchleby 27.1.2024 Brumbárov 19:00 524063 Peklo nad Zdob. 3.2.2024 Hospoda 16:00 524116 Bělá stará škola 524083 Hláska 6.1.2024 Klubovna (škola) 18:00 524103 Hřibiny Pohost. U myslivce 524086 Králova Lhota Restaurace U Zemánků 524065 Liberk 524072 Litohrady hasičská zbrojnice 524111 Lomy Hasičská zbrojnice 524081 Merklovice Bývalá školka 524018 Olešnice v Orl. H. Hasičská zbrojnice 524036 Orlické Záhoří Hasičská zbrojnice 524097 Osečnice Hospoda Netík VV OSH 524067 Panská Habrová 524117 Prorubky Klubovna 524059 Roveň 13.1.2024 524020 Sedloňov Obecní úřad 524048 Sněžné Hospoda U Jirásků 524119 Souvlastní 27.12.2023 Souvlastní 524095 Svinná Kulturní dům 524090 Žďár n. Orlicí x x
Registr. číslo | Název SDH | Termín | Místo konání | Čas | Účast |
524049 | Lipovka | 2.12.2023 | Hasičská klubovna | 16:00 | |
524004 | Dobruška | 8.12.2023 | Has. Zbrojnice Křovice | 18:00 | Ptáček VV OSH |
524010 | Olešnice u RK | 8.12.2023 | Sportovní klub | 19:30 | |
524002 | Vamberk | 8.12.2023 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | |
524032 | Velká Čermná | 9.12.2023 | Bouda | 18:00 | |
524037 | Nová Ves u Voděr. | 9.12.2023 | Obecní dům, (prodejna) | 18:00 | Chocholoušová OSH VV |
524080 | Uhřínov p. Dešt. | 9.12.2023 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | Reichrtová OSH VV |
524035 | Potštejn | 9.12.2023 | Hasičská zbrojnice | Kopsa OSH VV | |
524007 | Čestice | 16.12.2023 | Čestice - střelnice | 18:00 | Řeháček OSH VV |
524013 | Přepychy | 16.12.2023 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | Netík OSH VV |
524070 | Slatina n.Zd. | 16.12.2023 | Hospoda Black Rock | 17:00 | Kopsa OSH VV |
524110 | Vyhnanice | 16.12.2023 | Klubovna | 17:00 | Chocholoušová OSH VV |
524094 | Záhornice | 16.12.2023 | Bašák | 18:00 | |
524039 | Třebešov | 27.12.2023 | Hostinec | 17:00 | Kopsa OSH VV |
524058 | Jílovice | 28.12.2023 | Jeníkovice-hospoda | 18:00 | |
524075 | Polom | 29.12.2023 | Hospoda | 17:30 | |
524078 | Provoz | 29.12.2023 | Hasičská zbrojnice | 16:00 | |
524046 | Hlinné | 30.12.2023 | Budova čp. 76(škola) | 15:00 | |
524115 | Dobruška - Doly | 30.12.2023 | Has. Klubovna | okrsek Domašín | |
524053 | Dlouhá Ves | 5.1.2024 | Klubovna | 19:00 | |
524033 | Domašín u Dobruš. | 5.1.2024 | Hospoda U Hrčířů | 17:30 | okrsek Spáleniště |
524054 | Bohdašín | 5.1.2024 | Hasičská klubovna | 18:00 | |
524055 | Bystré v Orl.h. | 6.1.2024 | Hostinec | 14:00 | Netík, Ptáček VV OSH |
524040 | Číčová | 6.1.2024 | Hasičská zbr. Číčová | 18:30 | |
524019 | Doudleby n. O. | 6.1.2024 | Doudleby - LENA | 15:00 | Kopsa VV OSH |
524014 | Ohnišov | 6.1.2024 | Pohost. U jelena | 19:00 | Netík VV OSH |
524062 | Vrbice | 6.1.2024 | Vrbice - hospoda | 19:30 | |
524042 | Čánka | 6.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 17:00 | Ptáček VV OSH |
524091 | Deštné v Orl.h. | 6.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 16:30 | |
524006 | Hroška | 13.1.2024 | Kampelička | 17:00 | |
524038 | Kostelecké Horky | 6.1.2024 | Obecní dům | 18:00 | |
524084 | Libel | 6.1.2024 | Libel, škola | 17:00 | Hartman VV OSH |
524056 | Očelice | 6.1.2024 | hřiště Očelice | 18:00 | |
524107 | Voděrady | 6.1.2024 | Stará hasičská zbrojnice | 18:00 | |
524096 | Javornice-Betlém | 6.1.2024 | Hospoda U Rufferů | 18:00 | |
524092 | Zádolí | 6.1.2024 | Klub Savoy | 16:00 | |
524041 | Podbřezí | 6.1.2024 | Obecní pohostinství | 18:00 | Okrsek Pašta |
524023 | České Meziříčí | 12.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:30 | Ptáček VV OSH |
524047 | Javornice-Obec | 12.1.2024 | Restaurace U Rufferů | 18:00 | Řeháček VV OSH |
524018 | Kostelec n.O. | 12.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | Kopsa VV OSH |
524043 | Semechnice | 12.1.2024 | Sport. Klub | 18:00 | |
524085 | Masty | 12.1.2024 | Hasičská zbrojnice | ||
524114 | Spáleniště | 12.1.2024 | Hospoda U Hrnčířů Domašín | 18:00 | |
524027 | Bartošovice | 13.1.2024 | Kulturní dům | 14:00 | |
524016 | Bolehošť | 13.1.2024 | Restaurace | 18:00 | |
524015 | Brocná | 13.1.2024 | Hospoda Brocná | 18:00 | |
524028 | Byzhradec | 13.1.2024 | Obecní úřad | 17:00 | |
524050 | Dobré | 13.1.2024 | Hospoda | 17:00 | Kunc, Netík VV OSH |
524079 | Houdkovice | 13.1.2024 | Maják | 17:00 | |
524088 | Janov | 13.1.2024 | Obecní úřad | 18:00 | |
524101 | Kostelec-Skála | 13.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 19:00 | Reichrtová VV OSH |
524034 | Ledská | 13.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | Řeháček VV OSH |
524076 | Lhoty u Potštejna | 13.1.2024 | Hospoda | 17:00 | |
524066 | Lukavice | 13.1.2024 | Hospoda | 16:00 | |
524105 | Malá Čermná | 13.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | |
524104 | Mělčany | 13.1.2024 | Statek u Oubrechtů čp.73 Pohoří | 18:00 | okrsek Ing.Koubek |
524108 | Přestavlky | 13.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 17:00 | |
524031 | Záměl | 13.1.2024 | Penzion Orlice | 17:00 | |
524060 | Dobřany | 19.1.2024 | Sokolovna klubovna | 19:00 | |
524099 | Rájec | 19.1.2024 | Hasičská klubovna | 18:00 | |
524074 | Val | 19.1.2024 | Spolkový klub | 18:00 | |
524109 | Vojenice | 19.1.2024 | obecní dům | 17:30 | |
524029 | Pulice | 19.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 19:00 | okrsek Derner |
524051 | Bílý Újezd | 20.1.2024 | Klubovna pod MŠ B.Újezd | 18:00 | |
524005 | Častolovice | 20.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | Řeháček VV OSH |
524017 | Domašín u RK | 20.1.2024 | Klubovna Domašín | 17:00 | |
524022 | Chleny | 20.1.2024 | Stará hospoda | 19:00 | |
524026 | Kvasiny | 20.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | Chocholoušová VV OSH |
524071 | Ledce | 20.1.2024 | Hasičská klubovna | 18:00 | |
524087 | Lhota Netřeba | 20.1.2024 | Podbřezí Motel Skalka | 19:30 | Mervart VV OSH |
524064 | Lično | 20.1.2024 | vinárna | 17:00 | Hartman VV OSH |
524120 | Lípa nad Orlicí | 20.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | |
524069 | Pěčín | 20.1.2024 | U Urbanů | 16:00 | |
524011 | Pohoří | 20.1.2024 | Statek u Oubrechtů čp.73 | 18:00 | okrsek Andrš |
524025 | Rybná nad Zdob. | 20.1.2024 | Rybná n.Zd. tělocvična | 17:00 | |
524082 | Skuhrov n. Bělou | 20.1.2024 | Společ. centrum | 20:00 | |
524021 | Solnice | 20.1.2024 | SD Solnice (kulturní dům) | 18:00 | |
524045 | Svídnice | 20.1.2024 | Na hrázi | 17:00 | |
524112 | Tutleky | 20.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | Reichrtová VV OSH |
524100 | Kounov | 20.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 17:00 | |
524006 | Albrechtice n.Orl. | 20.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 16:00 | |
524089 | Chlístov | 20.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 19:00 | |
524102 | Běstviny | 21.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 17:00 | Ing. Koubek okrsek |
524009 | Chábory | 21.1.2024 | Motel Skalka Podbřezí | 14:00 | kroupa okrsek |
524093 | Zdelov | 21.1.2024 | Hospoda U Joudy | 18:00 | Netík? VV OSH |
524106 | Hoděčín | 26.1.2024 | Restaurace Bumbálka | 18:00 | |
524052 | Bačetín | 27.1.2024 | Rotunda | 17:00 | |
524024 | Borohrádek | 27.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | |
524068 | Borovnice | 27.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | |
524044 | Černíkovice | 27.1.2024 | Bistro park | 16:00 | Hartman VV OSH |
524057 | Ještětice | 27.1.2024 | Hostinec U Haničky | 18:00 | |
524077 | Kostelecká Lhota | 27.1.2024 | Hostinec U Hubálků | 17:30 | Reichrtová, Kopsa VV OSH |
524012 | Křovice | 27.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 17:00 | Diblík VV OSH |
524008 | Opočno | 27.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | Ptáček VV OSH, Mecner okrsek |
524003 | Rokytnice v Orl. H. | 27.1.2024 | Myslivecká stodola | 15:00 | Řeháček VV OSH |
524030 | Trnov | 27.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 14:00 | |
524001 | Týniště nad Orlicí | 27.1.2024 | Hasičská zbrojnice | 18:00 | |
524098 | Uhřínovice | 27.1.2024 | Obecní dům | 18:00 | |
524073 | Krchleby | 27.1.2024 | Brumbárov | 19:00 | |
524063 | Peklo nad Zdob. | 3.2.2024 | Hospoda | 16:00 | |
524116 | Bělá | stará škola | |||
524083 | Hláska | 6.1.2024 | Klubovna (škola) | 18:00 | |
524103 | Hřibiny | Pohost. U myslivce | |||
524086 | Králova Lhota | Restaurace U Zemánků | |||
524065 | Liberk | ||||
524072 | Litohrady | hasičská zbrojnice | |||
524111 | Lomy | Hasičská zbrojnice | |||
524081 | Merklovice | Bývalá školka | |||
524018 | Olešnice v Orl. H. | Hasičská zbrojnice | |||
524036 | Orlické Záhoří | Hasičská zbrojnice | |||
524097 | Osečnice | Hospoda | Netík VV OSH | ||
524067 | Panská Habrová | ||||
524117 | Prorubky | Klubovna | |||
524059 | Roveň | 13.1.2024 | |||
524020 | Sedloňov | Obecní úřad | |||
524048 | Sněžné | Hospoda U Jirásků | |||
524119 | Souvlastní | 27.12.2023 | Souvlastní | ||
524095 | Svinná | Kulturní dům | |||
524090 | Žďár n. Orlicí | x | x |
Valné hromady okrsků 2024
aktualizace k 6.12.2023
číslo okrsku Název okrsku Termín Místo konání Čas Účast 13 Rokytnice v Orl.h. 2.2.2024 Orlické Záhoří HZ 17:00 Vávrová za VV OSH 19 Bolehošť 3.2.2024 Ledce pivovar 18:00 Řeháček VV OSH 17 Borohrádek 3.2.2024 Zdelov 18:00 Ptáček VV OSH 4 Doudlebsko 9.2.2024 Hasičská zbr. Doudleby 18:00 Kopsa, Ulrych VV OSH 18 Lhoty u Potšt. 9.2.2024 Lhoty u Potštejna 18:00 Kopsa VV OSH 11 Trnov 9.2.2024 Trnov klubovna HZ 17:00 Moravec VV OSH 2 Dobruška 16.2.2024 HZ Křovice 18:00 Ptáček, Diblík, Mervart VV OSH 8 Voděrady 23.2.2024 Vyhnánice 18:00 Kopsa VV OSH 14 Bystré v Orl.h. Klubovna, škola Bystré Netík za VV OSH 12 Častolovice RK pivovar 19:00 Řeháček VV OSH 7 Černíkovice Libel 17:00 Hanuš, Šitina, Hartman VV OSH 5 Kostelecko Hasičská zbrojnice Skála 19:00 Reichrtová VV OSH 6 Liberk x xxx 15 Olešnice v Orl.h. HZ Olešnice v Orl. h. 18:00 Moravec, Klouček VV OSH 1 Rychnov n.Kn. U Ruferů Javornice 18:00 Reichrtová VV OSH 16 Solnice hospůdka Brocná 18:00 Kunc, Reichrtová VV OSH 3 Týniště n.Orl. x xxx
číslo okrsku | Název okrsku | Termín | Místo konání | Čas | Účast |
13 | Rokytnice v Orl.h. | 2.2.2024 | Orlické Záhoří HZ | 17:00 | Vávrová za VV OSH |
19 | Bolehošť | 3.2.2024 | Ledce pivovar | 18:00 | Řeháček VV OSH |
17 | Borohrádek | 3.2.2024 | Zdelov | 18:00 | Ptáček VV OSH |
4 | Doudlebsko | 9.2.2024 | Hasičská zbr. Doudleby | 18:00 | Kopsa, Ulrych VV OSH |
18 | Lhoty u Potšt. | 9.2.2024 | Lhoty u Potštejna | 18:00 | Kopsa VV OSH |
11 | Trnov | 9.2.2024 | Trnov klubovna HZ | 17:00 | Moravec VV OSH |
2 | Dobruška | 16.2.2024 | HZ Křovice | 18:00 | Ptáček, Diblík, Mervart VV OSH |
8 | Voděrady | 23.2.2024 | Vyhnánice | 18:00 | Kopsa VV OSH |
14 | Bystré v Orl.h. | Klubovna, škola Bystré | Netík za VV OSH | ||
12 | Častolovice | RK pivovar | 19:00 | Řeháček VV OSH | |
7 | Černíkovice | Libel | 17:00 | Hanuš, Šitina, Hartman VV OSH | |
5 | Kostelecko | Hasičská zbrojnice Skála | 19:00 | Reichrtová VV OSH | |
6 | Liberk | x | xxx | ||
15 | Olešnice v Orl.h. | HZ Olešnice v Orl. h. | 18:00 | Moravec, Klouček VV OSH | |
1 | Rychnov n.Kn. | U Ruferů Javornice | 18:00 | Reichrtová VV OSH | |
16 | Solnice | hospůdka Brocná | 18:00 | Kunc, Reichrtová VV OSH | |
3 | Týniště n.Orl. | x | xxx |