Soutěže

 

Datum
Místo
Akce
Kategorie
Začátek
4.3.2017 Provoz Uzlová štafeta MH – LM
29.4.2017 Bystré Pohár starosty SDH MH – LM
6.5.2017 Val Pohárová soutěž  
6.5.2017 Houdkovice Pohár SDH MH – LM
8.5.2017 Kostelecká Lhota Lhotecký Soptík MH 10:00
8.5.2017 Houdkovice Podorlická liga PL
13.5.2017 Kvasiny Kvasinská 60 MH – LM
13.5.2017 Rájec Okrsková soutěž 18. okrsku PS 13:00
13.5.2017 Rokytnice v O.h. Okrsková soutěž 13. okrsku PS
20.5.2017 Bystré Podorlická liga PL
20.5.2017 Lhota u Dobrušky Okrsková soutěž 2. okrsku PS 9:00
20.5.2017 Záhornice Záhoráček   9:00
20.5.2017 Záhornice Okrsková soutěž 11. okrsku PS 14:00
20.5.2017 Osečnice Okrsková soutěž 16. okrsku PS
20.5,2017 Malá Čermná Okrsková soutěž 17. okrsku PS
20.5.2017 Malá Čermná Soutěž O pohár starosty obce  
10.6.2017 Trnov Podorlická liga PL
10.6.2017 Jílovice Pohár SDH MH – LM
10.6.2017 Javornice – Betlém Okrsková soutěž PS
10.6.2017 Voděrady Okrsková soutěž 8. okrsku PS
11.6.2017 Chábory Přespolní běh   8:00
17.6.2017 Semechnice Podorlická liga PL 13:00
25.6.2017 Opočno Memoriál A. Hubáčkové MH – LM
1.7.2017 Čánka Čánecký pohár MH – LM
1.7.2017 Čánka Soutěž pro dospělé PS
8.7.2017 Orlické Záhoří Orlicko – Bystřický pohár  
15.7.2017 Meziměstí Podorlická liga PL
15.7.2017 Kostelecká Lhota „Vodní hrátky“    Změna   13:00
22.7.2017 Sněžné Podorlická liga PL
22.7.2017 Bílý Újezd Noční soutěž   22:00
29.7.2017 Jílovice Noční útok  
29.7.2017 Tutleky Noční soutěž  
12.8.2017 Bohdašín Bohdašínská proudnice   9:30
12.8.2017 Olešnice u RK Putovní pohár starosty obce  
12.8.2017 Olešnice u RK Memoriál Václava Říhy  
19.8.2017 Ledce Pohár obce MH – LM
19.8.2017 Voděrady Soutěž TFA TFA
26.8.2017 Křovice Hasičské klání MH – LM
2.9.2017 Dobruška Podorlická liga PL
2.9.2017 Peklo nad Zdobnicí Soutěž seniorů   14:00
9.9.2017 Opočno Podorlická liga PL
9.9.2017 Třebešov Třebešovský beránek   9:00
9.9.2017 Kostelecké Horky Soutěž „O Horecký pohár“   10:30
16.9.2017 Častolovice Podorlická liga PL
23.9.2017 Kostelecká Lhota Podzimní soutěž  
7.10.2017 Olešnice v O.h. Zahajovací ZPV MH
Soutěžní rok 2017 OZ  Přihláška  Výsledky
Okresní kolo hry Plamen (Ještětice)
Okresní kolo V PS  (Dobruška)             
Soutěžní rok 2016
Okresní kolo hry Plamen (Jílovice)
Okresní kolo dorostu (Křovice)
Okresní kolo v PS (Křovice)
ZPV – Mladí hasiči, mladší (Čestice)
ZPV – Mladí hasiči, starší (Čestice)
ZPV – Družstva dorostu (Čestice)
ZPV – Dorostenci jednotlivci (Čestice)
Soutěžní rok 2015
Okresní kolo hry Plamen (Přepychy)
Okresní kolo dorostu (Pohoří)
Okresní kolo v PS (Pohoří)
ZPV – Mladí hasiči (Slatina nad Zdobnicí)
ZPV – Družstva dorostu (Slatina nad Zdobnicí)
ZPV – Dorostenci jednotlivci (Slatina nad Zdobnicí)
Soutěžní rok 2014
Okresní kolo dorostu (Kvasiny)
Okresní kolo v PS (Kvasiny)
ZPV – Mladí hasiči (Rokytnice v O.h.)
ZPV – Družstva dorostu, jednotlivci (Rokytnice v O.h.)
Soutěžní rok 2013
Okresní kolo hry Plamen (Pohoří)
Okresní kolo dorostu (Malá Čermná)
Okresní kolo v PS (Malá Čermná)
ZPV – Mladí hasiči (Olešnice u RK)
ZPV – Družstva dorostu (Olešnice u RK)
ZPV – Dorostenci jednotlivci (Olešnice u RK)
Soutěžní rok 2012
Okresní kolo hry Plamen – mladší (Jílovice)
Okresní kolo hry Plamen – starší (Jílovice)
Okresní kolo dorostu (Pohoří)
Okresní kolo v PS (Pohoří)
ZPV – Mladí hasiči – mladší (Bystré)
ZPV – Mladí hasiči – starší (Bystré)
ZPV – Dorostenci (Bystré)
Soutěžní rok 2011
Okresní kolo hry Plamen (Přepychy)
Okresní kolo dorostu (Křovice)
Okresní kolo v PS (Křovice)
ZPV – Mladí hasiči (Houdkovice)
ZPV – Dorostenci (Houdkovice)
Soutěžní rok 2010
Okresní kolo hry Plamen (Ještětice)
Okresní kolo dorostu (Kvasiny, Dorostenci jednotlivci)
Krajské kolo Plamen (Nová Paka)
Krajské kolo dorostu (Nová Paka, Dorostenci jednotlivci)
Krajské kolo soutěže v PS (Hradec Králové)
ZPV (Čestice)
Soutěžní rok 2009
Okresní kolo hry Plamen (Voděrady)
Krajské kolo hry Plamen (Solnice, Bystré)
Krajské kolo dorostu (Solnice)
Krajské kolo soutěže v PS (Jičín) – celkově
Krajské kolo soutěže v PS (Jičín) – 100 m s překážkami
ZPV (Záměl)
Soutěžní rok 2008
Okresní kolo hry Plamen (Přepychy) – mladší
Okresní kolo hry Plamen (Přepychy) – starší 1
Okresní kolo hry Plamen (Přepychy) – starší 2
Okresní kolo hry Plamen (Přepychy) – starší 3
Okresní kolo dorostu (Dobruška) – družstva
Okresní kolo dorostu (Dobruška) – jednotlivci
Krajské kolo dorostu (Nové Město nad Metují) – jednotlivci
Krajské kolo dorostu (Nové Město nad Metují) – jednotlivkyně
Krajské kolo dorostu (Nové Město nad Metují) – dorostenci
Krajské kolo dorostu (Nové Město nad Metují) – dorostenky
ZPV (Slatina nad Zdobnicí) – mladší
ZPV (Slatina nad Zdobnicí) – starší
ZPV (Slatina nad Zdobnicí) – jednotlivci
ZPV (Slatina nad Zdobnicí) – jednotlivkyně
ZPV (Slatina nad Zdobnicí) – dorostenci
ZPV (Slatina nad Zdobnicí) – dorostenky
ZPV (Slatina nad Zdobnicí) – 60 m chlapci
ZPV (Slatina nad Zdobnicí) – 60 m děvčata