VVH sborů a okrsků

Valné hromady SDH
2018-2019      aktualizace k 14.1.2019
Registr. číslo Název SDH Termín Místo konání Čas Účast
524119 Souvlastní 28. 11. 2018 Souvlastní
524047 Javornice-Obec 30. 11. 2018 Restaurace U Sokola 18,00 VV OSH Ulrych S.
524011 Pohoří 01. 12. 2018 Budova čp. 73 19,00 VV OSH Dusílek M.
524078 Provoz 01. 12. 2018 Hasičská zbrojnice 16,00
524004 Dobruška 07. 12. 2018 Has. Zbrojnice Křovice 18,00 VV OSH Ptáček O.
524035 Potštejn 08. 12. 2018 Hasičárna 10,00 VV OSH Kopsa O.+M
524002 Vamberk 08. 12. 2018 Hasičská zbrojnice 14,00 VV OSH Kopsa O.+M
524080 Uhřínov p. Dešt. 08. 12. 2018 Hasičská zbrojnice 18,00 Martincová
524010 Olešnice u RK 14. 12. 2018 Sportovní klub 19,00
524049 Lipovka 15. 12. 2018 Hasičská klubovna 16,00 VV OSH Brandejs J.
524013 Přepychy 15. 12. 2018 Hasičská zbrojnice 18,00 VV OSH Netík J.
524070 Slatina n.Zd. 15. 12. 2018 Hospoda U kostela 17,00 VV OSH Kopsa O.
524032 Velká Čermná 15. 12. 2018 Bouda 18,00 VV OSH Řeháček J.
524094 Záhornice 15. 12. 2018 Bašák 18,00 VV OSH Dusílek M.
524048 Sněžné 15. 12. 2018 Hospoda U Jirásků 17,00 okrsek
524110 Vyhnánice 22. 12. 2018 Hospoda pod Lípou 18,00 VV OSH Ulrych S.
524092 Zádolí 22. 12. 2018 Klub Savoy 18,00 VV OSH Ptáček O.
524039 Třebešov 27. 12. 2018 Hasičská zbrojnice 17,00 VV OSH Šitina J.
524111 Lomy 28. 12. 2018 Hasičská zbrojnice 16,00
524106 Hoděčín 28. 12. 2018 Restaurace Bumbálka 19,00 VV OSH Řeháček J.
524115 Dobruška – Doly 29. 12. 2018 Zbrojnice klub 18,00
524075 Polom 29. 12. 2018 Hasičárna 10,00 VV OSH Starý J.
524058 Jílovice 29. 12. 2018 Vysoký Újezd 18,00 VV OSH Ptáček O.
524038 Kostelecké Horky 04. 1. 2019 Obecní dům 20,00 VV OSH Starý J.+Martincová
524043 Semechnice 04. 1. 2019 Sport. Klub 18,00 VV OSH Řeháček J.
524090 Žďár n. Orlicí 04. 1. 2019 Restaurace Pod kaštany 18,00
524054 Bohdašín 05. 1. 2019 Hasičská klubovna 19,00 okrsek
524055 Bystré v Orl.h. 05. 1. 2019 Hospoda 14,00 VV OSH, Netík, Dusílek
524042 Čánka 05. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 16,00 okrsek
524007 Čestice 05. 1. 2019 Hospoda 18,00 VV  OSH Javůrek V., Řeháček J.
524040 Číčová 05. 1. 2019 Hasičská Zbr. M. Čermná 18,00 OORVo Hamerský
524050 Dobré 05. 1. 2019 Obecní dům 17,00 VV OSH Kunc M., Netík J.
524019 Doudleby n. O. 05. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 15,00 VV OSH Kopsa O., Řeháček J.
524037 Nová Ves u Voděr. 05. 1. 2019 Obecní dům 18,00 VV OSH Hanuš P.
524097 Osečnice 05. 1. 2019 Hospoda 16,00 Martincová
524069 Pěčín 05. 1. 2019 U Urbanů 16,00 VV OSH Ulrych S.
524041 Podbřezí 05. 1. 2019 Hospoda 18,00 VV OSH Ptáček O.
524045 Svídnice 05. 1. 2019 Na hrázi 17,00 VV OSH Starý J.
524062 Vrbice 05. 1. 2019 Sál obecní dům 19,30 VV OSH Kopsa O.
524059 Roveň 05. 1. 2019 VV OSH Brandejs J.
524009 Chábory 06. 1. 2019 Motel  Skalka Podbřezí 14,00 VV OSH Ptáček O.
524005 Častolovice 11. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 19,00 VV OSH Řeháček J.
524033 Domašín u Dobruš. 11. 1. 2019 Hospoda U Hrčířů 18,00 okrsek
524064 Lično 11. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,00 VV OSH Hanuš P.Martincová
524074 Val 11. 1. 2019 Sportovní klub 18,00 VV OSH Dusílek M.
524086 Králova Lhota 11. 1. 2019 Restaurace U Zemánků 18,00
524020 Sedloňov 11. 1. 2019 Obecní úřad 18,00 VV OSH Netík J.
524006 Albrechtice n.Orl. 12. 1. 2019 Hřiště Albrechtice 16,00 VV OSH Javůrek V.
524102 Běstviny 12. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 19,00 okrsek
524016 Bolehošť 12. 1. 2019 Restaurace 18,00 VV OSH Ptáček O. ?
524028 Byzhradec 12. 1. 2019 Obecní úřad 18,00 VV OSH Šitina J.
524091 Deštné v Orl.h. 12. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 15,30 VV OSH Hanuš P.
524089 Chlístov 12. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 19,00 VV OSH Novotná J.
524096 Javornice-Betlém 12. 1. 2019 Hospoda U Sokola 18,00 VV OSH Brandejs J.
524073 Krchleby 12. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 17,00 okrsek
524026 Kvasiny 12. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,00 VV OSH Řeháček J.
524066 Lukavice 12. 1. 2019 Hospoda 16,00 VV OSH Brandejs J., Martincová
524081 Merklovice 12. 1. 2019 Bývalá školka 18,00 VV OSH Kopsa O.
524014 Ohnišov 12. 1. 2019 Pohost. U jelena 19,00 VV OSH Netík J.
524018 Olešnice v Orl. H. 12. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 17,30 okrsek
524108 Přestavlky 12. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,00 VV OSH Starý J.
524025 Rybná nad Zdob. 12. 1. 2019 Sokolovna 18,00 VV OSH Ulrych S.
524095 Svinná 12. 1. 2019 Kulturní dům 18,00
524107 Voděrady 12. 1. 2019 Stará hasičská zbrojnice 18,00 Martincová
524093 Zdelov 12. 1. 2019 Hospoda U Joudy 18,00 VV OSH Javůrek V.
524053 Dlouhá Ves 12. 1. 2019 Klubovna 18,30 okrsek
524088 Janov 12. 1. 2019 VV OSH Dusílek M.
524023 České Meziříčí 18. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,30 okrsek, Martincová
524101 Kostelec-Skála 18. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 17,00 okrsek
524029 Pulice 18. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 19,00 okrsek
524099 Rájec 18. 1. 2019 Hasičská klubovna 18,00 VV OSH Starý J.
524052 Bačetín 19. 1. 2019 Rotunda 17,00 okrsek
524027 Bartošovice 19. 1. 2019 Kulturní dům 14,00 VV OSH Ulrych S.
524017 Domašín u RK 19. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 17,00 VV OSH Šitina J.
524079 Houdkovice 19. 1. 2019 Maják 17,00 VV OSH Hanuš P.
524071 Ledce 19. 1. 2019 Hasičská klubovna 18,00 Martincová
524034 Ledská 19. 1. 2019 Hasičská klubovna 19,00 VV OSH Javůrek V.
524076 Lhoty u Potštejna 19. 1. 2019 Hospoda 17,00 VV OSH Starý J.
524105 Malá Čermná 19. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,00 VV OSH Řeháček, Hamerský
524104 Mělčany 19. 1. 2019 Pohoří na statku 18,00 VV OSH Dusílek M., okr.
524021 Solnice 19. 1. 2019 Kuželna Solnice 18,00 VV OSH Ulrych S. ?
524109 Vojenice 19. 1. 2019 obecní dům 18,00
524031 Záměl 19. 1. 2019 Penzion Orlice 17,00 VV OSH Kopsa O.
524015 Brocná 19. 1. 2019 Hospoda Brocná 18,00 VV OSH Kunc M.,
524018 Kostelec n.O. 25. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,30 VV OSH Kopsa O.
524114 Spáleniště 25. 1. 2019 Hospoda U Hrčířů Domašín 18,00 okrsek
524060 Dobřany 26. 1. 2019 Sokolovna klubovna 19,00
524112 Tutleky 26. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 19,00
524051 Bilý Újezd 26. 1. 2019 Klubovna 18,00
524024 Borohrádek 26. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,00
524068 Borovnice 26. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,00 VV OSH Starý J.
524044 Černíkovice 26. 1. 2019 Kulturní dům 16,00
524046 Hlinné 26. 1. 2019 Budova čp. 76(škola) 16,00
524077 Kostelecká Lhota 26. 1. 2019 Hostinec U Hubálků 17,00 VV OSH Netík J.
524100 Kounov 26. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 17,00 VV OSH Hanuš P, Šitina j.
524012 Křovice 26. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 17,00 okrsek
524087 Lhota Netřeba 26. 1. 2019 Podbřezí 19,00 okrsek Mervart P.
524084 Libel 26. 1. 2019 Hospoda U šneka 18,00 VV OSH Hanuš P.
524008 Opočno 26. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,00 VV OSH Ptáček O., Řeháček J.
524063 Peklo nad Zdob. 26. 1. 2019 Hospoda 16,00 VV OSH Kopsa O.
524003 Rokytnice v Orl. H. 26. 1. 2019 Myslivecká stodola 14,00 VV OSH Ulrych S.
524082 Skuhrov n. Bělou 26. 1. 2019 Společ. Centrum 18,00 okrsek
524030 Trnov 26. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 14,00 VV OSH Netík J.
524001 Tyníště nad Orlicí 26. 1. 2019 Hasičská zbrojnice 18,00
524057 Ještětice 26. 1. 2019 Hostinec U Haničky 18,00
524056 Očelice 27. 1. 2019 Restaurace na hřišti 18,00 VV OSH Netík J., Ptáček O
524098 Uhřínovice 02. 2. 2019 Obecní dům 18,00
524117 Prorubky 22. 2. 2019 Klubovna
524036 Orlické Záhoří Hasičská zbrojnice 18,00
524116 Bělá
524083 Hláska
524006 Hroška
524103 Hřibiny 28. 12. 2018 VV OSH Řeháček
524022 Chleny 4. 1. 2019
524065 Liberk
524072 Litohrady
524085 Masty
524067 Panská Habrová
Valné hromady okrsků 2019
aktualizace k 8.2.2019
číslo okrsku
Název okrsku
Datum konání
Místo
Čas
Účast
17
Borohrádek
02.
2.
2019
Zdelov, Host. U joudy
18,00
VV OSH Starý J.
11
Trnov
02.
2.
2019
Klub Savoy-Zádolí
18,00
VV OSH Ptáček
15
Olešnice v Orl.h.
02.
2.
2019
Olešnice v Orl. h.
18,00
VV OSH Klouček Josef
18
Lhoty u Potšt.
08.
2.
2019
Polom
18,00
Martincová
1
Rychnov n.Kn.
08.
2.
2019
Javornice
18,00
VV OSH Brandejs J. Netík J.
5
Kostelecko
08.
2.
2019
HZ Kostelec Skála
19,00
13
Rokytnice v Orl.h.
09.
2.
2019
Hasičská zbrojnice Pěčín
17,00
VV OSH Vávrová M.
12
Častolovice
13.
2.
2019
Olešnice u RK
19,00
VV OSH Řeháček, Javůrek
2
Dobruška
15.
2.
2019
Hasičská zbrojnice Křovice
18,00
VV OSH Ptáček
4
Vamberecko
15.
2.
2019
Hasičská zbroj. Doudleby
18,00
VV OSH Kopsa
8
Voděrady
15.
2.
2019
Hasičká zbr. Vyhnanice
18,00
VV OSH Šitina
14
Bystré v Orl.h.
15.
2.
2019
Bačetín
19,00
VV OSH Netík
7
Černíkovice
23.
2.
2019
Hasičská zbroj.  Byzhradec
18,00
VV OSH Hanuš, Šitina
16
Solnice
23.
2.
2019
Brocná
18,00
VV OSH Kunc
19
Bolehošť
23.
2.
2019
18,00
VV oSH Ptáček
3
Týniště n.Orl.
6
Liberk